Rolka z membrany kauczukowej NR-45-2.0-2000-15000-szary-Czerwony
Rolka 15 metrów
  • Magazyn: 1
  • Model: NR-45-2.0-2000-15000-Grey-Red
  • Waga: 80.00kg
  • Wymiary opakowania: 210.00cm x 60.00cm x 30.00cm
  • SKU: NR-45-2.0-2000-15000-Grey-Red
Przeglądane: 6884
  • Grubość: 2,0 mm
  • Szerokość: 2000 mm
  • Długość: rolka 15 m
  • Twardość: 45 Shore A.
  • Obszar zastosowania: tłoczenie forniru, gięcie drewna.
Opis
Dane techniczne
Dane techniczne
Rodzaj gumy Kauczuk naturalny
Grubość materiału Materiāla biezums 2.0 mm
Szerokość 2000 mm
Długość 15 m
Temperatura pracy 130 °C
Twardość 45 Shore A
Elastyczność 700%