Dabiskā kaučuka membrānas rullis NR-45-2.0-2000-15000-Pelēksarkana
15 metru rullis
  • Noliktava: 1
  • Modelis: NR-45-2.0-2000-15000-Grey-Red
  • Svars: 80.00kg
  • Iepakojuma izmēri: 210.00cm x 60.00cm x 30.00cm
  • SKU: NR-45-2.0-2000-15000-Grey-Red
Skatīts: 6882
  • Biezums: 2,0 mm
  • Platums: 2000 mm
  • Garums: 15 m rullis
  • Cietība: 45 Shore A
Tehniskie dati
Gumijas tips Dabīgais kaučuks
Materiāla biezums 2.0 mm
Platums 2000 mm
Garums 15 m
Darba temperatūra 130 °C
Cietība 45 Shore A
Elastība 700%