Wielkoformatowa membrana silikonowa SM-55-3.0-3000-4000
10 dni
  • Magazyn: 10 dni
  • Model: SM-55-3.0-3000-4000-wide-grey
  • Waga: 45.00kg
  • Wymiary opakowania: 310.00cm x 15.00cm x 15.00cm
  • SKU: SM-55-3.0-3000-4000-wide-grey
Przeglądane: 6722
  • Grubość: 3,0 mm
  • Szerokość: 3000 mm
  • Długość: 4000 mm
  • Twardość: 55 Shore A
  • Obszar zastosowania: fornirowanie folią, laminowanie szkła, przemysł solarny.
Opis
Dane techniczne
Dane techniczne
Rodzaj gumy Silikonowa guma
Grubość materiału Materiāla biezums 2.0 mm
Szerokość 3000 mm
Długość 4.0 m
Temperatura pracy 200 C
Twardość 55 Shore A
Elastyczność 650 %