Lielformāta silikona membrāna SM-55-3.0-3000-4000
10 dienas
  • Noliktava: 10 dienas
  • Modelis: SM-55-3.0-3000-4000-wide-grey
  • Svars: 45.00kg
  • Iepakojuma izmēri: 310.00cm x 15.00cm x 15.00cm
  • SKU: SM-55-3.0-3000-4000-wide-grey
Skatīts: 6720
  • Biezums: 3,0 mm
  • Platums: 3000 mm
  • Garums: 4000 mm
  • Cietība: 55 A krasts
  • Lietošanas joma: Folijas finiera presēšana, stikla laminēšana, saules rūpniecība.
Apraksts
Specifikācijas
Tehniskie dati
Gumijas tips Silikona gumija
Materiāla biezums 2.0 mm
Platums 3000 mm
Garums 4.0 m
Darba temperatūra 200 C
Cietība 55 Shore A
Elastība 650 %