Rolka z membrany kauczukowej NR-40-2.0-1700-15000
Rolka 15 metrów
  • Magazyn: 1
  • Model: NR-40-2.0-1700-15000
  • Waga: 70.00
  • Wymiary opakowania: 190.00 x 60.00 x 30.00
  • SKU: NR-40-2.0-1700-15000
Przeglądane: 7865
  • Grubość: 2,0 mm
  • Szerokość: 1700 mm
  • Długość: rolka 15 m
  • Twardość: 40 Shore A.
  • Obszar zastosowania: tłoczenie forniru, gięcie drewna.
Rodzaj gumy Kauczuk naturalny
Grubość materiału Materiāla biezums 2.0 mm
Szerokość 1700 mm
Długość 15 m
Temperatura pracy 130 °C
Twardość 40 Shore A
Elastyczność 700%