Dabiskā kaučuka membrānas rullis NR-40-2.0-1700-15000
15 metru rullis
  • Noliktava: 1
  • Modelis: NR-40-2.0-1700-15000
  • Svars: 70.00
  • Iepakojuma izmēri: 190.00 x 60.00 x 30.00
  • SKU: NR-40-2.0-1700-15000
Skatīts: 7863
  • Biezums: 2,0 mm
  • Platums: 1700 mm
  • Garums: 15 m rullis
  • Cietība: 40 Shore A
Tehniskie dati
Gumijas tips Dabīgais kaučuks
Materiāla biezums 2.0 mm
Platums 1700 mm
Garums 15 m
Darba temperatūra 130 °C
Cietība 40 Shore A
Elastība 700%