Rolka z membrany silikonowej SM-45-3.0-1800-20000
Rolka 20 metrów
  • Magazyn: 1
  • Model: SM-45-3.0-1800-20000
  • Waga: 120.00kg
  • Wymiary opakowania: 190.00cm x 60.00cm x 30.00cm
  • SKU: SM-45-3.0-1800-20000
Przeglądane: 7902
  • Grubość: 3,0 mm
  • Szerokość: 1800 mm
  • Długość: rolka 25 m
  • Twardość: 45 Shore A.
  • Obszar zastosowania: tłoczenie folii PVC, laminowanie szkła, kompozyty.
Rodzaj gumy Silikonowa guma
Grubość materiału Materiāla biezums 3.0 mm
Szerokość 1800 mm
Długość 20 m
Temperatura pracy 200 C
Twardość 45 Shore A
Elastyczność 700%