  • Modelis: VB-05-500-5000
  • Svars: 5.50kg
  • Iepakojuma izmēri: 65.00cm x 15.00cm x 15.00cm
  • SKU: VB-05-500-5000
Skatīts: 2335
  • Biezums: 0,5 mm
  • Platums: 500 mm.
  • Iekšējais platums: 480 mm.
  • Garums: 5000 mm
  • Materiāls: PVC
Tehniskie dati
Platums 500mm
Garums 5000mm