Dabiskā kaučuka membrānas rullis NR-40-2.0-2000-15000-Sarkanā
15 metru rullis
  • Noliktava: 1
  • Modelis: NR-40-2.0-2000-15000-Red
  • Svars: 80.00kg
  • Iepakojuma izmēri: 210.00cm x 60.00cm x 30.00cm
  • SKU: NR-40-2.0-2000-15000-Red
Skatīts: 7167
  • Biezums: 2,0 mm
  • Platums: 2000 mm
  • Garums: 15 m rullis
  • Cietība: 40 Shore A
Tehniskie dati
Gumijas tips Dabīgais kaučuks
Materiāla biezums 2.5 mm
Platums 2000 mm
Garums 15 m
Darba temperatūra 130 °C
Cietība 40 Shore A
Elastība 700%