- Model: VH-PVC-12-50-1/2
- Waga: 1.20kg
- Wymiary opakowania: 30.00cm x 30.00cm x 10.00cm
Przeglądane: 1965
- Materiał: pcv
- Średnica wewnętrzna (ID): 12mm.
- Średnica zewnętrzna (OD): 18mm (1/2).
- Zakres ciśnienia: -0,85-7 bar.
- Gwint do przyłączenia: G1/2 F.
- Obszar zastosowań: Winyl, prace próżniowe PU i inne zastosowania próżniowe.
Tagi:
VH-PVC-12-50-1/2
Opis
Wysokiej jakości wąż PVC zbrojony drutem do ustawiania urządzeń instalacyjnych. Wąż próżniowy ma 12mm ID i 18mm OD i jest wzmocniony stalową spiralą, co pozwala na korzystanie z przejścia w wysokiej próżni. Wąż wyposażony w końcówki 1/2 żeńskie. Okucia zaciskane są na profesjonalnym sprzęcie. Długość węża 5,0m. Kolor: przezroczysty. Powierzchnia: gładka.
Dane techniczne
| Dane techniczne | |
| ID | 12mm |
| OD | 18mm |
| Długość | 5,0m |
| Kolor | Przezroczysty |
| Zakres ciśnień roboczych | -0,85 - 7bar |