- Modelis: VH-PVC-12-50-1/2
- Svars: 1.20kg
- Iepakojuma izmēri: 30.00cm x 30.00cm x 10.00cm
Skatīts: 1963
- Materiāls: PVC
- Iekšējais diametrs (ID): 12 mm.
- Ārējais diametrs (OD): 18 mm (1/2).
- Darba spiediena diapazons: -0,85-7 bar.
- Savienojuma vītne: G1/2 F.
- Pielietojuma joma: Vinila, PU vakuuma maisi un cits vakuuma aprīkojums.
Tagi:
VH-PVC-12-50-1/2
Apraksts
Augstas kvalitātes stiepļu pastiprināta PVC šļūtene vakuuma iekārtu savienošanai. Vakuuma šļūtenei ir 12 mm ID un 18 mm OD, un tā ir pastiprināta ar tērauda spirāli, kas ļauj izmantot augstu vakuumā. Šļūtene ir bīstama ar G1/2F veidgabaliem. Armatūra ir gofrēta uz profesionālu. Šļūtenes garums 5,0m. Krāsa: caurspīdīga. Virsma: gluda.
Specifikācijas
| Tehniskie dati | |
| ID | 12 mm |
| OD | 18 mm |
| Garums | 5,0m |
| Krāsa | Caurspīdīgs |