Wielkoformatowa membrana silikonowa SM-40-2.0-3000-4000
Przed Sprzedaż
  • Magazyn: Przed Sprzedaż
  • Model: SM-40-2.0-3000-4000-wide-transparent
  • Waga: 30.00
  • Wymiary opakowania: 310.00 x 20.00 x 20.00
  • SKU: SM-40-2.0-3000-4000-wide-transparent
Przeglądane: 4922
  • Grubość: 2,0 mm
  • Szerokość: 3000 mm
  • Długość: 4000 mm
  • Twardość: 40 Shore A.
  • Obszar zastosowania: fornirowanie folią, laminowanie szkła, przemysł solarny.
Rodzaj gumy Silikonowa guma
Grubość materiału Materiāla biezums 2.0 mm
Szerokość 3000 mm
Długość 4.0 m
Temperatura pracy 200 C
Twardość 40 Shore A
Elastyczność 700%