Zestaw wymienny 2 szt. Siłowników gazowych GL-10-21-550-600, 600N, 550mm.
  • Magazyn: 43
  • Model: Kit-2-GL-10-21-550-600
  • Waga: 1.00kg
  • Wymiary opakowania: 60.00cm x 7.00cm x 5.00cm
  • SKU: Kit-2-GL-10-21-550-600
Przeglądane: 5230
  • Średnica: 21mm
  • Średnica tłoczyska: 10mm
  • Rozszerzona długość : 550mm
  • Długość: 330mm
  • Skok roboczy: 230mm