Gāzes pacēlāju komplekts 2 gab, GL-10-21-550-600, 600N, 550mm.
  • Noliktava: 43
  • Modelis: Kit-2-GL-10-21-550-600
  • Svars: 1.00kg
  • Iepakojuma izmēri: 60.00cm x 7.00cm x 5.00cm
  • SKU: Kit-2-GL-10-21-550-600
Skatīts: 5229
  • Diametrs: 21 mm
  • Virzuļa stieņa diametrs: 10 mm
  • Garums : 550 mm
  • Aizvēršanas garums: 330 mm
  • Darba gājiens: 230 mm