Rolka z membrany kauczukowej NR-40-3.0-1700-15000
Rolka 15 metrów
  • Magazyn: 1
  • Model: NR-40-3.0-1700-15000
  • Waga: 100.00
  • Wymiary opakowania: 180.00 x 15.00 x 15.00
  • SKU: NR-40-3.0-1700-15000
Przeglądane: 6223
  • Grubość: 3,0 mm
  • Szerokość: 1700 mm
  • Długość: rolka 15 m
  • Twardość: 40 Shore A.
  • Obszar zastosowania: tłoczenie forniru, gięcie drewna.
Opis
Dane techniczne
Dane techniczne
Rodzaj gumy Kauczuk naturalny
Grubość materiału Materiāla biezums 3.0 mm
Szerokość 1700 mm
Długość 15 m
Temperatura pracy 130 °C
Twardość 40 Shore A
Elastyczność 700%