Membrana silikonowa SM-40-3.0-1660
Odciąć
  • Magazyn: 14
  • Model: SM-40-3.0-1660
  • Waga: 7.75kg
  • Wymiary opakowania: 180.00cm x 15.00cm x 15.00cm
  • SKU: SM-40-3.0-1660
Przeglądane: 7592
  • Grubość: 3,0 mm
  • Szerokość: 1660 mm
  • Długość: na zamówienie, minimum 1 m
  • Twardość: 40 Shore A.
  • Obszar zastosowania: tłoczenie forniru, gięcie drewna, kompozyty.
Dostępne opcje
Opis
Dane techniczne
Dane techniczne
Rodzaj gumy Silikonowa guma
Związek A-SU 40-79
Grubość materiału Materiāla biezums 3.0 mm
Szerokość 1660 mm
Długość Na żądanie
Temperatura pracy 200 °C
Twardość 40 Shore A
Elastyczność 700%
Wytrzymałość na rozciąganie 8 N/mm2
Gęstość 1.13 g/cm3
Powierzchnia Gładka
Kolor Przezroczysty
Zastosowanie membrany silikonowej
W takich obszarach jak:
  • formowanie kamienia syntetycznego i materiałów kompozytowych;
  • termoformowanie akrylu i tworzyw sztucznych;
Zalety membran silikonowych
  • stabilna praca w temperaturach do 200 °C;