Roll of silicone rubber plate SM-45-2.0-1800-25000
  • Noliktava: 1
  • Modelis: SM-45-2.0-1800-25000
  • Svars: 110.00
  • Iepakojuma izmēri: 190.00 x 60.00 x 30.00
  • SKU: SM-45-2.0-1800-25000
Skatīts: 7568
  • Biezums: 2,0 mm
  • Platums: 1800 mm
  • Garums: 25 m rullis
  • Cietība: 45 Shore A
  • Lietošanas joma: Folijas presēšana, stikla laminēšana, kompozītmateriāli.
Gumijas tips Silikona gumija
Materiāla biezums 2.0 mm
Platums 1800 mm
Garums 25 m
Darba temperatūra 200 C
Cietība 45 Shore A
Elastība 700%