Lielformāta silikona membrāna SM-40-3.0-3000-4000
Pec pasūtījuma
  • Noliktava: Pec pasūtījuma
  • Modelis: SM-40-3.0-3000-4000-wide-transparent
  • Svars: 45.00
  • Iepakojuma izmēri: 310.00 x 15.00 x 15.00
  • SKU: SM-40-3.0-3000-4000-wide-transparent
Skatīts: 4981
  • Biezums: 3,0 mm
  • Platums: 3000 mm
  • Garums: 4000 mm
  • Cietība: 40 Shore A
  • Lietošanas joma: Folijas finiera presēšana, stikla laminēšana, saules rūpniecība.
Apraksts
Specifikācijas
Tehniskie dati
Gumijas tips Silikona gumija
Materiāla biezums 3.0 mm
Platums 3000 mm
Garums 4.0 m
Darba temperatūra 200 C
Cietība 40 Shore A
Elastība 700%