Kaučuka klaviatūra NR-45-2.5-1700-Pelēksarkana
Nogriezums
  • Noliktava: 15
  • Modelis: NR-45-2.5-1700-Grey-Red
  • Svars: 6.50
  • Iepakojuma izmēri: 190.00 x 15.00 x 15.00
Skatīts: 4683
  • Biezums: 2,5 mm
  • Platums: 1700 mm
  • Garums: Pēc pieprasījuma
  • Cietība: 45 Shore A
Tehniskie dati
Gumijas tips Dabīgais kaučuks
Materiāla biezums 2.5 mm
Platums 1700 mm
Garums Pēc pieprasījuma
Darba temperatūra 130 °C
Cietība 45 Shore A
Elastība 700%