- Model: VH-PVC-12-30-1/4
- Waga: 0.90
- Wymiary opakowania: 25.00 x 25.00 x 10.00
Przeglądane: 5586
- Materiał: pcv
- Średnica wewnętrzna (ID): 12mm.
- Średnica zewnętrzna (OD): 18mm (1/2).
- Zakres ciśnienia roboczego: -0,85-7 bar.
- Gwint przyłączeniowy: G1/4 F.
- Obszar zastosowania: Winyl, worki próżniowe PU i inne zastosowania próżniowe.
Tagi:
VH-PVC-12-30-1/4
Opis
Wysokiej jakości wąż PVC zbrojony drutem do podłączenia urządzeń próżniowych. Wąż próżniowy ma 12mm ID i 18mm OD i jest wzmocniony stalową spiralą, co pozwala na używanie go w wysokiej próżni. Wąż wyposażony w końcówki 1/4 żeńskie. Okucia zaciskane są na profesjonalnym sprzęcie. Długość węża 3,0m. Kolor: przezroczysty. Powierzchnia: gładka.
Dane techniczne
| Dane techniczne | |
| ID | 12mm |
| OD | 18mm |
| Długość | 3,0m |
| Kolor | Przezroczysty |
| Zakres ciśnień roboczych | -0,85 - 7bar |