Membrana kauczukowa NR-40-2.5-1700-3150 do WISCHT VPM-1330-H80
DLA WISCHT
  • Magazyn: 5
  • Producent: WISCHT
  • Model: NR-40-2.5-1700-3150-VPM-1330-H80
  • Waga: 20.50kg
  • Wymiary opakowania: 180.00cm x 15.00cm x 15.00cm
  • SKU: NR-40-2.5-1700-3150-VPM-1330-H80
Przeglądane: 5446
  • Grubość: 2,5 mm
  • Szerokość: 1700 mm
  • Długość: 3150 mm
  • Twardość: 40 Shore A.
  • Obszar zastosowania: tłoczenie forniru, gięcie drewna.
  • Kompatybilność: WISCHT VPM-1330-H80.
Opis
Membrana z kauczuku naturalnego NR-40-2.5-1700 Grey - 1700x3150 mm do obróbki drewna i produkcji mebli
Membrana NR-40-2.5-1700 Grey o wymiarach 1700x3150 mm przeznaczona jest do prasy próżniowej WISCHT VPM-1330-H80 o stole roboczym o wymiarach 1300x3100 mm i jest kompatybilna z szeroką gamą pras membranowych i próżniowych innych producentów. Dzięki uniwersalnemu formatowi i zrównoważonym parametrom jest doskonałym wyborem dla profesjonalnej branży stolarskiej i meblarskiej.
Wysoka wytrzymałość i elastyczność
Membrana wykonana jest z wysokiej jakości kauczuku naturalnego o twardości 40 Shore A, co zapewnia idealne połączenie elastyczności i wytrzymałości. Grubość 2.5 mm umożliwia odporność na duże obciążenia cykliczne oraz równomierne rozłożenie nacisku na powierzchni roboczej. Materiał charakteryzuje się wyjątkową elastycznością — aż do 600–700%, co umożliwia dokładne formowanie skomplikowanych detali i kształtów 3D.
Uniwersalne zastosowanie
  • sklejki;
  • forniru;
  • skóry;
  • papieru.
Rodzaj gumy Kauczuk naturalny
Model prasy WISCHT VPM-1330-H80
Grubość materiału Materiāla biezums 2.5 mm
Szerokość 1700 mm
Długość 3.15 m
Temperatura pracy 130 °C
Twardość 40 Shore A
Elastyczność 700%