- Modelis: VH-PVC-12-15-1/4
- Svars: 0.50kg
- Iepakojuma izmēri: 25.00cm x 25.00cm x 5.00cm
Skatīts: 6333
- Materiāls: PVC
- Iekšējais diametrs (ID): 12 mm.
- Ārējais diametrs (OD): 18 mm (1/2).
- Darba spiediena diapazons: -0,85-7 bar.
- Savienojuma vītne: G1/4 F.
- Pielietojuma joma: Vinila, PU vakuuma maisi un cits vakuuma aprīkojums.
Tagi:
VH-PVC-12-15-1/4
Apraksts
Augstas kvalitātes stiepļu pastiprināta PVC šļūtene vakuuma iekārtu savienošanai. Vakuuma šļūtenei ir 12 mm ID un 18 mm OD, un tā ir pastiprināta ar tērauda spirāli, kas ļauj to izmantot augstā vakuumā. Šļūtene ir aprīkota ar G1/4F veidgabaliem. Armatūra ir gofrēta uz profesionāla aprīkojuma. Šļūtenes garums 1,5m. Krāsa: caurspīdīga. Virsma: gluda.
Specifikācijas
| Tehniskie dati | |
| ID | 12 mm |
| OD | 18 mm |
| Garums | 1,5 m |
| Krāsa | Caurspīdīgs |