  • Modelis: VB-05-1400-2800
  • Svars: 6.50
  • Iepakojuma izmēri: 150.00 x 15.00 x 15.00
  • SKU: VB-05-1400-2800
Skatīts: 8043
  • Biezums: 0,5 mm
  • Platums: 1400 mm.
  • Iekšējais platums: 1350 mm.
  • Garums: 2800 mm
Apraksts
Vakuuma maiss VB-05-1370-2800 laminēšanai un finierēšanai
Vinila vakuuma maiss 1400×2800 mm ir ekonomisks risinājums individuāliem galdniekiem un mazām darbnīcām. Presēšanas maiss ir paredzēts finierēšanai, laminēšanai, formēšanai un dažādu materiālu līmēšanai. Tas nodrošina vienmērīgu spiediena sadalījumu, kas ļauj iegūt augstas kvalitātes līmējumu aukstās vakuuma presēšanas laikā. Kā vakuuma avots tiek izmantots vakuuma sūknis vai vakuuma stacija.
Uzticams materiāls un ilgs kalpošanas laiks
Maiss ir izgatavots no augstas kvalitātes rūpnieciskas klases PVC membrānas. Materiāls ir izturīgs pret plīsumiem, elastīgs un stabils daudzu vakuuma ciklu laikā. 0,5 mm PVC biezums nodrošina aizsardzību pret caurduršanu un gaisa noplūdēm, saglabājot pilnīgu hermētiskumu darba procesā. Šuves ir droši savienotas, izmantojot augstfrekvences metināšanu. Atkarībā no garuma maiss var būt atvērts no vienas vai abām pusēm. Maiss tiek piegādāts bez šļūtenes adaptera. Aizvēršanai parasti izmanto divas līstes un skavas.
Specifikācijas
Tehniskie dati
Platums 1400mm
Garums 2800mm