Silikona membrāna CLT nozarei SM-55-3.0-5500-155000
Pārdots
  • Noliktava: Pārdots
  • Modelis: SM-55-3.0-5500-15500-wide-grey
  • Svars: 330.00kg
  • Iepakojuma izmēri: 600.00cm x 40.00cm x 40.00cm
  • SKU: SM-55-3.0-5500-15500-wide-grey
Skatīts: 6698
  • Biezums: 3,0 mm
  • Platums: 5500 mm
  • Garums: 15500 mm
  • Cietība: 55 Šore A
  • Šuves: 2 šuves gareniski
  • Lietošanas joma: CLT industrija, Woodtec, Sarmax īpaši liela formāta vakuuma preses CLT.
Apraksts
Silikona membrāna SM-55-3.0-5500-15500. speciali paredzēta vakuuma presēmCLT (cross-laminated timber) paneļu ražošanai . Silikona membrāna ir izgatavota no augstas kvalitātes, pelēkas silikona loksnes. Biezums: 3mm. Īpaši liels izmers 5500x15500mm, silikona membrānai ir augsta izturība pret plīsumiem, dinamisku spriedzi un saspiešanas slodzēm. Pagarinājums līdz 650%. Temperatūras izturība līdz 200 C. Membrānai ir divas šuves gareniski.
Specifikācijas
Tehniskie dati
Gumijas tips Silikona gumija
Materiāla biezums 3.0 mm
Platums 5500 mm
Garums 15.5 m
Darba temperatūra 200 C
Cietība 55 Shore A
Elastība 650 %