Dabiskā kaučuka membrāna NR-40-4.0-1700-Sarkanā
Nogriezums Pec pasūtījuma
  • Noliktava: Pec pasūtījuma
  • Modelis: NR-40-4.0-1700-R
  • Svars: 10.40kg
  • Iepakojuma izmēri: 180.00cm x 15.00cm x 15.00cm
  • SKU: NR-40-4.0-1700-R
Skatīts: 7550
  • Biezums: 4,0 mm
  • Platums: 1700 mm
  • Garums: Pēc pieprasījuma vismaz 1 m
  • Cietība: 40 Shore A
  • Lietošanas joma: Finiera presēšana, koka liekšana.
Apraksts
Speciāli izstrādāts PVC folijas un finiera vakuuma presēšanai līdz 130 ° C.
Specifikācijas
Tehniskie dati
Gumijas tips Dabīgais kaučuks
Materiāla biezums 4.0 mm
Platums 1700 mm
Garums Pēc pieprasījuma
Darba temperatūra 130 °C
Cietība 40 Shore A
Elastība 700%