  • Modelis: VB-05-200-1500
  • Svars: 1.00kg
  • Iepakojuma izmēri: 30.00cm x 15.00cm x 15.00cm
Skatīts: 3387
  • Biezums: 0,5 mm
  • Platums: 200 mm.
  • Iekšējais platums: 150 mm.
  • Garums: 1500 mm
  • Materiāls: PVC
  • Lietošanas joma: Finiera presēšana, koka liekšana.
Apraksts
Vakuuma maiss VB-05-200-1500 laminēšanai un finierēšanai
Vinila vakuuma maiss 200x1500 mm ir ekonomisks risinājums individuāliem galdniekiem un mazām darbnīcām. Presēšanas maiss ir paredzēts finierēšanai, laminēšanai, formēšanai un dažādu materiālu līmēšanai. Tas nodrošina vienmērīgu spiediena sadalījumu, kas ļauj iegūt augstas kvalitātes līmējumu aukstās vakuuma presēšanas laikā. Kā vakuuma avots tiek izmantots vakuuma sūknis vai vakuuma stacija.
Uzticams materiāls un ilgs kalpošanas laiks
Maiss ir izgatavots no augstas kvalitātes rūpnieciskas klases PVC membrānas. Materiāls ir izturīgs pret plīsumiem, elastīgs un stabils daudzu vakuuma ciklu laikā. 0,5 mm PVC biezums nodrošina aizsardzību pret caurduršanu un gaisa noplūdēm, saglabājot pilnīgu hermētiskumu darba procesā. Šuves ir droši savienotas, izmantojot augstfrekvences metināšanu. Atkarībā no garuma maiss var būt atvērts no vienas vai abām pusēm. Maiss tiek piegādāts bez šļūtenes adaptera. Aizvēršanai parasti izmanto divas līstes un skavas.
Specifikācijas
Tehniskie dati
Platums 200mm
Garums 1500mm