Silikona membrāna SM-40-B-1.0-1600 Brūna
Nogriezums
  • Noliktava: 40
  • Modelis: SM-40-B-1.0-1600
  • Svars: 2.00kg
  • Iepakojuma izmēri: 170.00cm x 15.00cm x 15.00cm
  • SKU: SM-40-B-1.0-1600
Skatīts: 3184
  • Biezums: 1,0 mm
  • Platums: 1600 mm
  • Garums: pēc pieprasījuma, vismaz 1 m
  • Cietība: 42 Shore A
  • Pielietojuma joma: Kompozīti, sublimācija.
Pieejamie varianti
Apraksts
Silikona membrāna SM-40-B-1.0-1600 brūna – karstumizturīgs risinājums sublimācijai un vakuuma presēm
Brūnā silikona membrāna SM-40-B-1.0-1600 ar 1 mm biezumu ir elastīgs, augstas temperatūras materiāls, kas paredzēts sublimācijai, termopārnesei un termoformēšanai. Gludā virsma un izturība līdz 250°C nodrošina stabilu darbu industriālos procesos.
Galvenās priekšrocības
• Karstumizturība līdz 250°C. Saglabā elastību un formu ilgstošas karsēšanas laikā.
• Elastība līdz 700%. Nodrošina vienmērīgu spiedienu un precīzu pielāgošanos sagatavei.
• Gluda virsma. Neatstāj pēdas un nodrošina tīru attēla pārnesi.
• 1 mm biezums. Ideāli piemērots ātriem termoprocesiem un universālai lietošanai.
Pielietojums
  • sublimācija un termopārnese;
  • vakuuma un membrānu preses;
  • plastmasu un kompozītu formēšana;
  • mazu un 3D objektu laminēšana.
Kāpēc tā ir ideāla sublimācijai?
Gumijas tips Silikona gumija
Kompaunds A-SU 40-79
Materiāla biezums 1.0 mm
Platums 1600 mm
Garums Pēc pieprasījuma
Darba temperatūra 250 C
Cietība 42 Shore A
Elastība 700%