Dabīgā kaučuka membrāna NR-40-2.0-1700 priekš MSM VP/VPS/VPW
  • Noliktava: 4
  • Ražotājs: MSM
  • Modelis: NR-40-2.0-1700-MSM-VP-VPS-VPW
  • Svars: 10.50kg
  • Iepakojuma izmēri: 180.00cm x 15.00cm x 15.00cm
Skatīts: 855
  • Biezums: 2,0 mm
  • Platums: 1700 mm
  • Garums: 2600, 3100, 3600 mm
  • Cietība: 40 Shore A
  • Pielietojuma joma: Finiera presēšana, koka locīšana.
  • Saderība: MSM VP, VPS, VPW
Pieejamie varianti
Apraksts
Dabīgā kaučuka membrāna NR-40-2.0-1700 Grey – kokapstrādei un mēbeļu ražošanai
Membrāna ir izgatavota no augstas kvalitātes industriālā dabīgā kaučuka ar cietību 40 Shore A, nodrošinot optimālu izturības un elastības līdzsvaru. 2,0 mm biezums ļauj izturēt augstas cikliskās slodzes un vienmērīgi sadalīt spiedienu pa visu darba virsmu. Materiāls nodrošina izcilu elastību — līdz 600–700 %, kas ļauj precīzi formēt detalizētas detaļas un sarežģītas 3D formas.
Augsta izturība un elastība
Membrāna ir izgatavota no augstas kvalitātes dabīgā kaučuka ar cietību 40 Shore A, nodrošinot ideālu elastības un mehāniskās izturības līdzsvaru. 2,0 mm biezums garantē drošu darbību intensīvu ciklisko slodžu apstākļos un vienmērīgu spiediena sadali pa visu darba virsmu. Izcilā elastība līdz 600–700 % ļauj precīzi formēt sarežģītu ģeometriju un 3D kontūras.
Universāls pielietojums
  • saplāksni;
  • finieri;
  • ādu;
  • papīru.
Specifikācijas
Tehniskie dati
Gumijas tips Dabīgais kaučuks
Preses modelis MSM VP-Basic,VPS-Basic,VPW-Basic,VPS-Professional,VPW-Professional
Materiāla biezums 2.0 mm
Platums 1700 mm
Garums 2.60 m, 3.10 m, 3.60 m
Darba temperatūra 130 °C
Cietība 40 Shore A
Elastība 700%