Dabiskā kaučuka membrāna NR-40-2.5-1700-2050 priekš AirPress BenchPress 2012
PRIEKŠ AirPress
  • Noliktava: 5
  • Ražotājs: AirPress Developments
  • Modelis: NR-40-2.5-1700-2050-AirPress-BenchPress-2012
  • Svars: 13.50kg
  • Iepakojuma izmēri: 180.00cm x 15.00cm x 15.00cm
  • SKU: NR-40-2.5-1700-2050-AirPress-BenchPress-2012
Skatīts: 4172
  • Biezums: 2,5 mm
  • Platums: 1700 mm
  • Garums: 2050 mm
  • Cietība: 40 Shore A
  • Lietošanas joma: Finiera presēšana, koka liekšana.
  • Savietojamība:  AirPress BenchPress 2012.
Apraksts
Kaučuka membrāna NR-40-2.5-1700 Grey - 1700x2050 mm kokapstrādei un mēbeļu ražošanai
Membrāna NR-40-2.5-1700 Grey ar izmēru 1700x2050 mm ir paredzēta AirPress Developments AirPress-BenchPress-2012 vakuuma presei ar darba galdu 1700-2050 mm un ir savietojama arī ar daudzu citu ražotāju vakuuma un membrānu presēm. Pateicoties universālajam izmēram un sabalansētajām īpašībām, šis modelis lieliski piemērots profesionālai kokapstrādei un mēbeļu ražošanai.
Augsta izturība un elastība
Membrāna ir izgatavota no augstas kvalitātes dabīgā kaučuka ar cietību 40 Shore A, nodrošinot optimālu izturības un elastības līdzsvaru. Biezums 2.5 mm nodrošina izturību pret intensīvām cikliskām slodzēm un vienmērīgu spiediena sadalījumu pa darba virsmu. Materiālam ir izcila elastība — līdz 600–700%, kas ļauj precīzi veidot sarežģītas detaļas un 3D formas.
Universāls pielietojums
  • saplāksni;
  • finieri;
  • ādu;
  • papīru.
Specifikācijas
Tehniskie dati
Gumijas tips Dabīgais kaučuks
Preses modelis AirPress BenchPress 2012
Materiāla biezums 2.5 mm
Platums 1700 mm
Garums 2.05 m
Darba temperatūra 130 °C
Cietība 40 Shore A
Elastība 700%