Dabiskā kaučuka membrāna NR-40-2.5-1700-3050 priekš Adamik AP-300/130
PRIEKŠ ADAMIK
  • Noliktava: 6
  • Ražotājs: ADAMIK
  • Modelis: NR-40-2.5-1700-3050-AP-300/130
  • Svars: 19.70
  • Iepakojuma izmēri: 180.00 x 15.00 x 15.00
  • SKU: NR-40-2.5-1700-3050-AP-300/130
Skatīts: 6133
  • Biezums: 2,5 mm
  • Platums: 1700 mm
  • Garums: 3050 mm
  • Cietība: 40 Shore A
  • Lietošanas joma: Finiera presēšana, koka liekšana.
  • Savietojamība: Adamik AP-300/130.
Apraksts
Kaučuka membrāna NR-40-2.5-1700 Grey - 1700x3050 mm kokapstrādei un mēbeļu ražošanai
Membrāna NR-40-2.5-1700 Grey ar izmēru 1700x3050 mm ir paredzēta ADAMIK AP-300/130 vakuuma presei ar darba galdu 1300x3000 mm un ir savietojama arī ar daudzu citu ražotāju vakuuma un membrānu presēm. Pateicoties universālajam izmēram un sabalansētajām īpašībām, šis modelis lieliski piemērots profesionālai kokapstrādei un mēbeļu ražošanai.
Augsta izturība un elastība
Membrāna ir izgatavota no augstas kvalitātes dabīgā kaučuka ar cietību 40 Shore A, nodrošinot optimālu izturības un elastības līdzsvaru. Biezums 2.5 mm nodrošina izturību pret intensīvām cikliskām slodzēm un vienmērīgu spiediena sadalījumu pa darba virsmu. Materiālam ir izcila elastība — līdz 600–700%, kas ļauj precīzi veidot sarežģītas detaļas un 3D formas.
Universāls pielietojums
  • saplāksni;
  • finieri;
  • ādu;
  • papīru.
Specifikācijas
Tehniskie dati
Gumijas tips Dabīgais kaučuks
Preses modelis Adamik AP-300/130
Materiāla biezums 2.5 mm
Platums 1700 mm
Garums 3.05 m
Darba temperatūra 130 °C
Cietība 40 Shore A
Elastība 700%