Dabīgā kaučuka membrāna NR-40-2.0-1700-3200 priekš ATMOS 3114 PRO, ATMOS 3114 S PRO
  • Noliktava: 4
  • Ražotājs: ATMOS
  • Modelis: NR-40-2.0-1700-3200-ATMOS-PRO
  • Svars: 15.00
  • Iepakojuma izmēri: 180.00 x 15.00 x 15.00
Skatīts: 3009
  • Biezums: 2,0 mm
  • Platums: 1700 mm
  • Garums: 3200 mm
  • Cietība: 40 Shore A
  • Pielietojuma joma: Finiera presēšana, koka locīšana.
  • Saderība: ATMOS 3114 PRO, ATMOS 3114 S PRO
Apraksts
Kaučuka membrāna NR-40-2.0-1700 Grey - 1700x3200 mm kokapstrādei un mēbeļu ražošanai
Membrāna NR-40-2.0-1700 Grey ar izmēru 1700x3200 mm ir paredzēta ATMOS 3114 PRO, ATMOS 3114 S PRO vakuuma presei ar darba galdu 1700-3200 mm un ir savietojama arī ar daudzu citu ražotāju vakuuma un membrānu presēm. Pateicoties universālajam izmēram un sabalansētajām īpašībām, šis modelis lieliski piemērots profesionālai kokapstrādei un mēbeļu ražošanai.
Augsta izturība un elastība
Membrāna ir izgatavota no augstas kvalitātes dabīgā kaučuka ar cietību 40 Shore A, nodrošinot optimālu izturības un elastības līdzsvaru. Biezums 2.0 mm nodrošina izturību pret intensīvām cikliskām slodzēm un vienmērīgu spiediena sadalījumu pa darba virsmu. Materiālam ir izcila elastība — līdz 600–700%, kas ļauj precīzi veidot sarežģītas detaļas un 3D formas.
Universāls pielietojums
  • saplāksni;
  • finieri;
  • ādu;
  • papīru.
Specifikācijas
Tehniskie dati
Gumijas tips Dabīgais kaučuks
Preses modelis ATMOS PRO 3114
Materiāla biezums 2.0 mm
Platums 1700 mm
Garums 3.20 m
Darba temperatūra 130 °C
Cietība 40 Shore A
Elastība 700%